Nagłe zawroty głowy i duszności

Witam serdecznie. Od jakiś trzech miesięcy mam problem z nagłymi zawrotami głowy. Występowały również wtedy duszności, z którymi teraz już nie mam problemu.Do tego na granicy pośladka i uda odczuwam ból, jakby coś się tam w środku rozrywało. Miałam robiony rezonans głowy, wykryto tylko robiele w zatokach szczękowych ponad 2 cm na niecałe 2 cm. Miałam robione Rtg odcinka c oraz dolnego odcinka. Wyszła spłycona lordoza szyjna i lekkie skrzywienie kręgosłupa. Proszę bardzo o jakąś podpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego. Po przeanalizowaniu wszystkich już wykonanych badań będzie można coś więcej powiedzieć