Nagłe zerwanie kontaktu przez partnera

Witam. Spotykalam sie ze starszym od siebie mężczyzną, ja mam 18 lat, on 27. Poznalismy sie i właściwie od razu zawrócił mi w glowie, był grzeczny, uprzejmy i poukładany. Mówił, ze zakochał się, ze nie czuł się tak wczesniej, miedzy nami układało się bardzo dobrze, nie przespaliśmy się, on nie nalegał.. na ostatnim spotkaniu tez bylo ok, pozniej odzywał się do mnie jeszcze przez tydzien i nagle zamilkł, pisalam do niego kilka wiadomośći, ale nie odp.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza