Nagłe zmiany nastroju i płaczliwość

Witam mam 26 lat i nie moge sobie poradzić z naglymi zmianami nastroju,placzliwosc. Nie biorę żadnych leków które moga powodować taki stan. Probowalam rozmów z psychologiem ale czulam sie po nich gorzej. Prosze o jakąś opinie. Czym moze to byc spowodowane?

Dzień dobry!

Jeśli czuła Pani wyraźne silne emocje podczas rozmów z psychologiem, prawdopodobnie oznacza to, że dotykaliście lub zbliżaliście się do trudnych dla Pani tematów, które nie zostały dotąd przepracowane lub też sama sytuacja rozmowy zdawała się Pani zagrażająca, niepewna, trudno było Pani zaufać, poczuć się bezpiecznie. Może źródłem jest właśnie tłumienie swoich uczuć i przeżyć, trudność w wyrażaniu ich, otwarciem się? Polecam dalszy stały kontakt z psychoterapeutą.

Pozdrawiam!