Nagły ból pod lewą łopatką, mdłości, ślinotok i odruch wymiotny

Pojawił się u mnie dziś w ciągu dnia nagły, narastający ból pod lewą łopatką, dostałam mdłości, ślinotoku, miałam odruch wymiotny, po kilku minutach zaczął ustępować. Kilka godzin później znów się nasilił, znów pojawiły się mdłości (to u mnie typowy objaw przy każdym bardzo silnym bólu), pojechałam więc do lekarza. Dostałam Ketonal domięśniowo. Lek nie zadziałał, ból nadal trwa, nie mogę siedzieć, stać, leżeć, co chwilę zmieniam pozycję, ale to pomaga na krótko. Lekarz nie pomógł, co zrobić?

Lek. Tomasz Budlewski

Czy miała Pani EKG? Sugeruje jeszcze raz wybrać się do lekarza, bez badania ja nie jestem w stanie pomóc

Aleksander Ropielewski

Konieczny kontakt z oddziałem ratunkowym. Bez przeprowadzenia badania nie jestem w stanie postawić diagnozy.

Piotr Pilarski

Sugeruję udać się na pogotowie.

Pozdrawiam.