Nagły ból prawej strony pleców i opuchlizna pod lewą piersią

Wczoraj podczas podnoszenia synka nagle wystapil u mnie bol w prawej stronie plecow,pod lopatka. Bol nagly bardzo silny, nasilajacy sie podczas ruchu, glebszym wdechu, prawa reka ma ograniczone manewry. Lepiej w pozycji zgarbionej, wtedy czuje bol jak po uderzeniu, stluczeniu,podczas ruchu klujacy.tydzien temu wpadlam w sklepie na wozek cala sila uderzajacna linii ponizej piersi, mam zasinienie i opuchlizne pod lewa piersia.ostatnimi czasy mam takze problemy z rozwolnieniami. Mam 33lata

Lek. Katarzyna Szymczak

Aby postawić diagnozę konieczne jest badanie lekarskie, radze udać się do lekarza. Może być wynikiem stłuczenia żeber, zmian w kręgosłupie.
Pozdrawiam