Nagły, dosyć silny, ucisk w klatce piersiowej, który promieniuje do lewego ramienia

Witam, mam 19 lat. Od kilku miesięcy sporadycznie cierpię na nagły dosyć silny ucisk w klatce piersiowej który promieniuje do lewego ramienia (staje się dziwnie ciężkie) do tego robi się słabo. Trwa to jakoś góra 15 minut a po tym czasie wszystko jest w porzadku.najczęsciej zdarza sie to w czasie ruchu ale ostatnio zdarza się to nawet w nocy. Dotychczas byłam dość wysportowana. Co to może być?

Lekarz rozpoznanie stawia w oparciu o dokładną znajomość objawów oraz badanie pacjenta. Ważne są też inne informacje jak np choroby dodatkowe, choroby w rodzinie itd.
Na podstawie kilku ogólnych słów rozpoznanie być może postawi wróżka lub jasnowidz.
Proszę udać się do lekarza.