Nagły kłujący ból w klatce piersiowej po wejściu do wody

Witam. Mam 18 lat i ostatnio na basenie odrazu po wejściu do wody poczułam w klatce piersiowej okolice serca kłujący ból. Odczuwalny był przy długim wdechu i podczas śmiania się po około 30 minutach minął i jak gdyby nigdy nic mogłam spokojnie wrócić do pływania. Ostatni raz przytrafiło mi się to około pół roku temu. Zaznaczę ze pływam systematycznie więc nie było to spowodowane wysiłkiem. Ból pojawił się puki co dwa razy. Na basenie i raz na rowerze. Jaki może być tego powód?

Piotr Pilarski

Ciężko odpowiedzieć jedynie na podstawie opisu. Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.