Zapytaj lekarza

1 , 0 2 2 , 2 9 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Nagły przypływ energii

DZIEŃ DOBRY PRZED CHWILA SPOTKAŁO MNIE COS DZIWNEGO... PRZYSZŁAM DO DOMU ZJADŁAM OBIAD ODCZUWAŁAM TOTALNE WYCZERPANIE PO CAŁYM DNIU PRACY. WIEC POLOZYŁAM SIE NA ŁÓZKU I PRÓBOWAŁAM ZASNAC... LEZE I Z NIAKAD TAK NAGLE PRZYSZEDŁ TAKI ZASTRZYK MOCY ... ZACZĘLO MNIE NOSIC BYŁAM TYM WSZYSTKIM ZDEZORIENTOWANA... POCZUŁAM FIZYCZNY ZASTRZYK MOCY TAK Z NICZEGO... NIE WIEM CO TO BYŁO ALE MNIE PRZESTASZYŁO WSZYSTKO MI PRZYSPIESZYŁO TAKIE ADHD NIE WIEDZIAŁAM JAK SIE WYCISZYC.., NAWET NIE WIEM JAK TO OPISAC..
KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu

Depresja u dzieci

Depresja to choroba cywilizacyjna. Wciąż jednak nie jest to dobrze znana choroba. Obejrzyj film i poszerz swoją wiedzę o depresji. Psycholog Paulina Stolorz opowiada o występowaniu depresji u dzieci.

Być może zdenerwowała się Pani czymś, a wyrzut adrenaliny uaktywnił Panią fizycznie? Warto także sprawdzić poziom cukru i ewentualne zaburzenia w obszarze endokrynologicznym- ponieważ może to także mieć związek z tym co Pani zjadła i prawidłowym metabolizmem. W razie powtórzenia się trudności, wahań emocjonalnych, nastroju czy napędu można także skorzystać z pomocy psychologa lub psychiatry.

Psycholog i psychoterapeuta. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego.
0

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Psycholog kliniczny, psychoterapeuta.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy