Nagły przypływ energii

DZIEŃ DOBRY PRZED CHWILA SPOTKAŁO MNIE COS DZIWNEGO... PRZYSZŁAM DO DOMU ZJADŁAM OBIAD ODCZUWAŁAM TOTALNE WYCZERPANIE PO CAŁYM DNIU PRACY. WIEC POLOZYŁAM SIE NA ŁÓZKU I PRÓBOWAŁAM ZASNAC... LEZE I Z NIAKAD TAK NAGLE PRZYSZEDŁ TAKI ZASTRZYK MOCY ... ZACZĘLO MNIE NOSIC BYŁAM TYM WSZYSTKIM ZDEZORIENTOWANA... POCZUŁAM FIZYCZNY ZASTRZYK MOCY TAK Z NICZEGO... NIE WIEM CO TO BYŁO ALE MNIE PRZESTASZYŁO WSZYSTKO MI PRZYSPIESZYŁO TAKIE ADHD NIE WIEDZIAŁAM JAK SIE WYCISZYC.., NAWET NIE WIEM JAK TO OPISAC..

Być może zdenerwowała się Pani czymś, a wyrzut adrenaliny uaktywnił Panią fizycznie?
Warto także sprawdzić poziom cukru i ewentualne zaburzenia w obszarze endokrynologicznym- ponieważ może to także mieć związek z tym co Pani zjadła i prawidłowym metabolizmem.
W razie powtórzenia się trudności, wahań emocjonalnych, nastroju czy napędu można także skorzystać z pomocy psychologa lub psychiatry.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza