Nagły, silny ból podbrzusza po lewej stronie i kłujący ból odbytu

Dzień Dobry, proszę o poradę. Dostałam dzisiaj nagłego silnego bólu podbrzusza po lewej stronie i kłującego bólu odbytu. 2 lata temu w trakcie ciąży miałam usuwaną dużą torbiel razem z prawym jajnikiem. Jestem w 25 dniu cyklu, miesiączki mam regularne. zastanawiam się, czy ból świadczy o nowej torbieli, czy to tylko lekkie zatrucie pokarmowe? Wizytę u ginekologa mam za 5 dni i nie wiem czy mogę tyle czekać, czy lepiej udać się szybciej do lekarza?

Lek. Katarzyna Szymczak

Bez badania ciężko jest ustalić rozpoznanie, abie przyczyny są prawdopodobne, w razie nie ustępowania czy nasilenia objawów sugeruję szybszy kontakt z lekarzem.
Pozdrawiam