Nagły, silny i promieniujący ból z boku kolana

Witam, Dziś gdy szłam do pokoju nagle złapał mnie przy zginaniu nogi silny ból z boku kolana promieniujący do jego tylnej części i nie ustępuje. Ból jest na tyle silny że uniemożliwia zgięcie lub podniesienie nogi przy chodzeniu. Pierwszy raz się z tym spotykam. Co to może być?

Witam,
Jednorazowy ból stawu kolanowego, ktory pojawił sie po raz pierwszy nie powinien Pania niepokoić. Jezeli jednak będzie on trwał dłuższy czas lub będzie sie powtarzał, oraz jezeli będzie mu towarzyszyło zablokowanie kolana moze to świadczyć o uszkodzeniu łąkotki. Wtedy sugeruje kontrole u specjalisty ortopedy
Pozdrawiam,
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu