Nagły zanik odczuwania uczuć i emocji związanych z dziewczyną

Witam. Od kilku ostatnich miesięcy dzieje się ze mną coś dziwnego. Mam od kilku lat piękną i kochaną dziewczynę. Dobrze nam się rozmawia i żyje ze sobą, również jeśli chodzi o sprawy intymne to nie ma nic do zarzucenia. Aż pewnego razu nagle we mnie coś pękło. Dosłownie poczułem takie uczucie jakbym się wyłączył i zanikły we mnie wszelkie emocje. Również popęd seksualny spadł mi do zera, jak nie niżej. Wątpię, że chodzi tu o moją kobietę, gdyż - teoretycznie - nawet gdybyśmy się rozeszli to nie

Dzień dobry,

Proszę udać się do lekarza psychiatry i/lub psychoterapeuty, którzy wyłącznie w kontakcie osobistym są w stanie ocenić Pana dolegliwości i odpowiednio zaproponować najlepszą metodę leczenia (psychoterapia i/lub farmakoterapia). Pomoc może Pan uzyskać np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego lub prywatnie.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza