Nagły zanik zainteresowania ze strony partnera z powodu zdjęć z przeszłości

mój partner był u lekarza psychiatry który powiedział ze jego zachowanie jest reakcja na silny długotrwały stres.Namawiał go na leki ale ten nie chciał i powiedział ze skoro lekarz mówi ze to przejdzie i potrzeba czasu to on da rade. Rok temu znalazł na komp zdjęcia z moim byłym , o którym zresztą wiedział ale niestety zdjęcia wywołały taki uraz, ze starcił ochote na bliskość , wie ze mnie kocha jednak nawet to ze 5 lat o mnie zabiegał nie daja mu satysfakcji.Nie wiem jak mam z nim postepowac

Podobne objawy mogą świadczyć o poważniejszych zaburzeniach w obszarze emocji i osobowości. Zachęcam by partner podjął prace nad sobą i zamiast czekać na zmianę, rozpoczął psychoterapię, która pozwoli mu ją osiągnąć znacznie szybciej i efektywniej.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza