Najskuteczniejesze sposoby na pokonanie cellulitu

jakie są najskuteczniejsze sposoby na pokonanie cellulitu?
ponad rok temu

Najważniejsze w walce z celulitem jest dieta i odpowiednie ćwiczenia. Dieta powinna składać się z regularnych posiłków i być odpowiednio zbilansowana w składniki odżywcze wpływające na stan skóry. W tym celu polecam konsultację z dietetykiem, który również zaproponuje odpowiedni zestaw ćwiczeń. Pzodrawiam

Witam, domowe: 1. ciepłe i zimne prysznice naprzemiennie w czasie kąpieli. 2. masaż rękawicą lub drewnianym rolerem 10 minut dziennie 3. kremy i balsamy z kofeiną, ruszczykiem itd. tzn. przeciwcellulitowe. gabinetowe 1. iCOONE 10 zabiegów 2x w tygodniu 2. Endermologia 10 zabiegów 2x w tygodniu 3. mezoterapia igłowa Dermaheal HL lub Revitall Celluform 1 x na 2 tygodnie zabiegi możemy łączyć. Zasada jest taka sama jak w przypadku innych procedur medycznych im więcej różnych terapii tym lepiej. Pozdrawiam