Nałogowe oglądanie filmów pornograficznych w przeszłości a brak zainteresowania atrakcyjnymi kobietami

Witam! mojego faceta nie podniecają inne kobiety. Problem w tym że on kiedyś nałogowo oglądał porno, teraz zdarza mu się sporadycznie (np kiedy jest pijany). Czy to normalne, że inne, nawet superseksowne kobiety, ładniejsze ode mnie on uważa za brzydkie? był wiebicielem wielkich piersi, teraz uważa je za ohydne, na ładne pośladki mówi że są brzydkie. Cały czas czuję że albo mnie okłamuje, albo jest gejem. Co mam zrobić? proszę o pomoc, bo inaczej zwariuję...

Dzień dobry!

Konieczna jest większa ilość informacji i dłuższa osobista rozmowa, zarówno z partnerem (poznanie jego stanowiska, jego perspektywy - uczuć, emocji, myśli), jak i z Państwem obojgiem. Na podstawie skąpych informacji nie jest możliwe pełne zrozumienie Państwa sytuacji i odgadnięcie odpowiedzi na Pani pytania i wątpliwości.

Pozdrawiam!

Dzień dobry.

Zapewne część kobiet czytając Pani post będzie mogła Pani zazdrościć partnera - zwykle bowiem Panie raczej narzekają na swoich mężczyzn, którzy albo oglądają pornografię albo zdjęcia nagich kobiet, przez co czują się one nieatrakcyjne. Pani tymczasem opisuje sytuację odwrotną - jest Pani zaniepokojona tym, że partner nie ogląda się za innymi kobietami i nie podnieca się na ich widok - podejrzewając go o "najgorsze" czyli o homoseksualizm.
Być może po prostu podoba mu się Pani i spełnia jego oczekiwania, wobec czego nie ma specjalnej potrzeby poszukiwania dodatkowych atrakcji? Możliwe też, że Pani dopytywanie budzi w nim lęk o to, że np. straci Panią, jeśli przyzna, że jednak od czasu do czasu "rzuci okiem" na inną atrakcyjną kobietę.

Na koniec drobne spostrzeżenie:
Pisze Pani, że problemem jest, że partner nie podnieca się widokiem innych atrakcyjniejszych od Pani kobiet, co może wskazywać na nadmiarowe doszukiwanie się problemów tam, gdzie ich w rzeczywistości nie ma. Jeżeli tak Pani funkcjonuje w życiu codziennym, być może partner, chcąc uniknąć kolejnego "problemu", woli powiedzieć to, co mówi i jak rozumiem, to, co Pani naprawdę chce od niego usłyszeć.

Pozdrawiam.