Nalot na języku i suchość w ustach

Dobry wieczór mam poważny problem mam nalot na jezyku od roku i bardxo sucho w buzi bezprzerwy musze miec cos do ssania i do picia przy tym mam pieczenie języka gorycz w ustach ale to nie jest normalny nalot tylko mam wrażenie ze to cos klei mi sie w buzi Dodam jeszcze ze jak założyłam protezę to mam takie odczucie ze od tamtego czasu zaczęło sie wszystko Bardxo prosze o pomoc bo nie wiem co mam ribic naczytałem sie tyle w internecie ze mam wrażenie ze zaczął sie u mnie rak bardzo sie boje -:)

Aleksander Ropielewski

Prosze wykluczyć alergię na materiał z którego wykonana jest proteza lub klej stosowany do jej mocowania, ponieważ mogą one dawać objawy jakie Pani opisuje.