Namowa do seksu oralnego i kłótnie w związku

Pomóżcie ! Jestem z chłopakiem od roku. Mieliśmy ostatnio taką sytuacje że miałam mu zrobic ustami do samego końca ale odmówiłam i on powiedział to nie rób wcale i sie obraził jak dzieciak. Już wczesniej mu tak robiłam tylko akurat wtedy nie miałam ochoty. On mówi że ciągle sie mnie musi prosić ale jak ja chce żeby mnie po dotykał to mu sie nie chce. I jak ja mam mu to wytłumaczyć? Bo ciągle o takie sytuacje sie kłócimy. Ja juz nie daje rady psychicznie.

Szanowna Pani, przede wszystkim ma Pani prawo do tego, żeby nie godzić się na techniki seksualne, które Pani nie odpowiadają lub na które nie ma Pani ochoty. Proponuję spokojną rozmowę z partnerem na temat Pani odczuć. Proszę spróbować wytłumaczyć partnerowi to, że czasem nie ma Pani ochoty na seks oralny i że prosi Pani partnera aby to uszanował. Jeśli nie dojdziecie Państwo do porozumienia w tym temacie proponuję wizytę u seksuologa ponieważ jakość funkcjonowania partnerów w sferze seksualnej jest bardzo ważna dla ogólnej satysfakcji i zadowolenia ze związku. Pozdrawiam,
Monika Wysota

Jeśli macie problemy z porozumieniem w sprawach intymnych, to zachęcam do wizyty u psychologa-seksuologa. Seks wymaga elastyczności, tolerancji i kompromisu.
Nie można się do niczego zmuszać, ale czasami warto się zmobilizować do czegoś...
Rozróznienie tych kwestii nie zawsze jest łatwe.
Jedni sobie radzą, inni powinni zasięgnąć porady profesjonalisty.
Pozdrawiam. JW