Napad furii, złości, drżenia rak, kołatania serca i stres

Witam . Czy napad tzn.(amok) furii,zlosci z blachostkowej przyczyny do najbliszej osoby, kołatania serca,drżenie rąk,poczucie wstydliwosci do osób obcych,stres bez powodu,uczucie jak coś miał bym w przelyku, niechęć poznawania nowych ludzi poprostu nie mam z nikim nowym tematu. Czy są to objawy depresji,nerwicy?? Proszę o poradę. Pozdrawiam!!!!

Witam Pana. Opisał Pan bardzo poważną sytuację. Chciałbym ją podzielić na dwa aspekty. Pierwszy to zachowanie tej osoby, które może stanowić zagrożenie dla otoczenia, łącznie z wyrządzeniem komuś krzywdy. Chciałbym wyraźnie podkreślić, że osoba taka (poza wyjątkami kiedy lekarz specjalista uzna, że nie była świadoma swoich czynów) w świetle prawa ponosi odpowiedzialność za swoje zachowanie. Poza tym w związku z takimi reakcjami i zachowaniem bardzo szybko w obszarze kontaktów z najbliższymi dochodzi do poważnych strat. Konsekwencje takiego zachowania mogą być nieodwracalne. Drugi aspekt to rzeczywistość wewnętrzna osoby, która tak się zachowuje na zewnątrz. Furia, kołatanie serca, drżenie rąk to sygnały świadczące o bardzo dużej nagromadzonej energii w układzie nerwowym. W wyniku czego ona tam się nagromadziła należy zbadać w kontakcie bezpośrednim ze specjalistą. Proszę nie rozstrzygać diagnozy na odległość. Sytuacja jest zbyt poważna i nie ma czasu na spekulacje. Jak widać w Pana opisie, kiedy tej energii uzbiera się zbyt dużo nie jest ważna ranga sytuacji tylko ta energia szuka ujścia (niestety w bardzo ryzykowny i niebezpieczny sposób). Polecam tej osobie bezpośrednią wizytę u specjalisty. Pozdrawiam Pana.