Napadowa arytmia i wzrost ciśnienia

Witam mam pytanie mam ostatnio napadowe arytmie i przytym wzrost cisnienia mialem echo i holtra i pare razy ekg Ordynator kardiologi powiedzial ze jestem kardiologicznie zdrowym czlowiekiem zaznacze ze pojawilo sie to nagle i 2 dni po wizycie u pana ktory to niby nastawia kregoslup masuje itp.Czy takie nastawianie itp moglo miec wplyw na te nagle dolegliwosci????

Proszę sobie poczytać o guzie chromochłonnym (pheochromocytoma).W przypadku tej choroby dochodzi do chwilowych wzrostów ciśnienia i tachykardii. Serce jest w tym schorzeniu zdrowe, ale reaguje na wyrzut hormonów. Tkanka chromochłonna wyrzuca hormony np. pod wpływem ucisku (ale raczej od razu). Często postawienie rozpoznania trwa nawet kilka lat, bo guzek może być maleńki, a umiejscowienie przeróżne.
Łagodną przyczyną Pana dolegliwości może być także niedobór magnezu i stres. Może to tez być początek innej choroby, która się dopiero wykluwa.
Trzeba nadal szukać przyczyny.