Napadowa bolesność okolicy lędźwiowej kręgosłupa

Witam mam straszne napadowe bóle w odcinku lędźwiowym kręgosłupa czasem aż promieniują do lewego uda, stając przed lustrem widać gołym okiem że jestem wygięty w jedną stronę, a jednak gdy byłem u ortopedy powiedział ze na zdjęciu kręgosłupa nic nie widać, na zdjęciu bioder również, lecz ja widzę ze coś jest nie tak ból jest przeszywający ze nie mogę stać, chodzić, i podczas tego bólu stoję w strasznie krzywej pozycji, prawe biodro wysunięte a lewe schowane, barki również ,lewy wyżej prawy niżej

Witam,
czy wykonywał Pan bad. USG jamy brzusznej z oceną nerek oraz badanie ogólne moczu?
Ból okolicy lędźwi promieniujący do pachwiny może być związany z kamicą nerkową.
pozdrawiam!