Napadowa przyspieszona akcja serca i bóle brzucha

Witam. Proszę mnie jakoś nakierować pod kątem badań. Ponad rok temu wykryto u mnie dużą torbiel jajnika która się wchłonęła i torbiel w wątrobie..temu wszystkiemu towarzyszyła napadowa przyśpieszona akcja serca i bóle brzucha.Był rok spokoju,ostatnio znowu się powtarza przyśpieszona akcja serca...dodatkowo mam podwyższony testosteron, bóle głowy, strasznie wypadają włosy, drżą mi powieki i czuję pulsowanie pod skórą na całym ciele. Tarczyca w normie. Echo serce wyszło prawidłowe. Proszę o pomoc.

Próba diagnozowania przez internet i oceny Pani stanu zdrowia i somatycznego i psychicznego może być i trudna i niewłaściwa. Proszę jednak pozostać przy swoim lekarzu, który znając całość obrazu choroby może mieć najlepsze możliwości w pomocy Pani.