Napadowe bóle brzucha, przelewanie w jelitach, częste wypróżnianie i ogólne osłabienie oranizmu a owsiki

Czy jest możliwość że pomimo leczenia od kilku lat mogę mieć owsiki? I jeżeli je mam to czy mogą powodować takie dolegliwości jak: ostre napadowe bóle brzucha które za kilka minut mijają, przelewanie w jelitach, częste i obfite wypróżnianie się, brudna bielizna mimo braku wypróżnień, ogólne osłabienie organizmu. Czy jednak gdzie indziej szukać przyczyny albo oprócz tego dodatkowo coś mi może dolega? Dodam że co jakiś czas (co kilka miesięcy) przy wypróżnianiu zauważam pojedynczego owsika.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję wykonać badanie ogólne kału. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po bezpośrednim badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.