Napadowe bóle w dołku

Mam napadowe bóle w dołku,czasem tak bolesne az oblewają mnie zimne poty. Ból nawraca gdy coś robię a gdy siądę lub się położę to po jakimś czasie przechodzi. Boli nawet wtedy gdy siedzę na krześle i przekręcę się tułowiem na bok. Co to jest i jak temu zaradzić.Już tydzień tak mam.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Szanowna Pani, konieczna jest wizyta u lekarza rodzinnego, ktory wskaze dalsze postepowanie diagnostyczno-terapeutyczne. Pozdrawiam.