Napadowe bóle żołądka, nudności i biegunka

Witam , mam napadowe silne bóle żołądka, nudności, biegunkę. Objawia się to dodatkowo paraliżującym skurczem żołądka. Ostatni napad 2 dniowy miałam pół roku temu, w między czasie miałąm kilka epizodów lżejszych, obecnie drugi dzień walcze z bólem, czy to są wrzody, nerwica? Jestem po dwóch operacja nerki, ostania pół roku temu. Iga

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, niestety bez wykonania dokładnego badania i ewentualnych dodatkowych badań obrazowych nie da się stwierdzić co dokładnie może być przyczyną. Może to być stres, infekcje, choroba wrzodowa i wiele innych. Proszę o konsultację gastroenterologiczną. Pozdrawiam