Napadowe częstoskurcze nadkomorowe i niedomykalność nadkomorowa

Witam, czy napadowe częstoskurcze nadkomorowe (wysoki puls ok.170-180 uderzeń na minutę) przy prawidłowym ciśnieniu może być spowodowane kłopotami trawiennymi? Zostałam dokładnie przebadana w szpitalu i nic konkretnego nie ustalono (rezonans z kontrastem w porządku, echo serca też, tylko niewielka niedomykalność zastawki mitralnej, na ekg wyszły dodatkowe skurcze). Czy są jakieś powiązania między sercem a układem pokarmowym?Nigdy nie chorowałam na serce. Pozdrawiam, Dorota

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna diagnostyka kardiologiczna,. prosze koniecznie udac sie do lekarza kardiologa.