Napadowe kołatanie serca, ucisk na klatkę piersiową a nerwica

rok temu miałam objawy napadowe kołatanie serca ucisk na klatke piersiową i gula w kardle wszystko dorze z moim sercem bo byłam u kardiologa i do tej pory był spokój wszystko mineło az do tera pocenie rąk strach zmęczenie w nocy brak snu uderzenie gorąca to wszystko trwa pare chwil i potem jest dobrze jak by nigdy nic czy to oznaki nerwicy

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza