Napadowe migotanie przedsionków i sztywne mięśnie

Mam 56lat ,od 13lat mam napadowe migotanie przedsionkow,od 2 lat stwerdzone uszkodzenie zastawki mitraonej 3 st.,leczona Polfenonem.teraz lekarzkardiolog stwierdził utrwalone migotanie przedsionkow i odrzucił polfennon a dał Lokren 20 mg.czuje sie ze jestem słaba i mecze sie szybko,przed tem miałam cisnienie ok.118do 120 na 68,75 i puls 60 rzadko wieksze cisnienie.tersz nie czuje migot.ale mam sztywne miesnie ,poruszam sie jakmucha w smole iczuje bol w klatce.czy nie ma dla mnie innego lekarstwa

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli zmiana leków spowodowała tak znaczne pogorszenie samopoczucia, zdecydowanie warto rozważyć modyfikację terapii. Proszę udać się do specjalisty kardiologa, który prowadzi Pani leczenie!