Napadowe skurcze brzucha

Witam mam 23 lata od 3 dni mam napadowe skurcze brzucha, strasznie gwaltowne i bolesne, przypominaja bol podczas mestruacji. Zwykle miesiaczke dostaje ok 9,10 dnia kazdego miesiaca,tym razem sie jednak nie pojawila. Test ciazowy rowniez wyszedl negatywnie. Co moga oznaczac takie bolesci i jaka jest ich przyczyna?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane bóle mogą zwiastować pojawienie się krwawienia. Jeśli krwawienie nie pojawi się w najbliższym czasie lub dolegliwości bólowe ulegną nasileniu to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.