Napadowy kaszel a refluks żołądkowo-przełykowy

cotojest Pani doktor meczy mnie kaszel napadowy bylem u lekarza rodzinnegopowiedzial ze to od refluksu zoladkowo przelykowego ale niebadal mnie igardlanie obejrzal za to powiedzial ze kwas solny moze zalac platy oskrzelaawogole to zastraszal mnie mam isc na oddzial wewnetrzny do szpitala napisal narecepcie skierowaniu silny refluks zoladkowo przelykowy dopiero wciagu 3tygodni mnie przyjmia przepisal zadir50mg 3razy dziennie ortanol20mg3razy dziennie bylem uPani doktorosluchaolamnie przepisala

Renata GrzechociĹska

Kaszel może być spowodowany refluksem, jednak może wynikać również z innych przyczyn. Dlatego należy go dokładnie zdiagnozować. Brak jest końcówki pytania. Dlatego proponuję udać się do internisty, który poprowadzi dokładną diagnostykę.