Napadowy rumień twarzy u 30-latki

mam 30lat. od zawsze mam napadowe rumienienie się twarzy. Czy laserowe usuwanie naczyniek u dermatologa jest skuteczne i bezpieczne, czy można po zabiegu normalnie funkcjonować (czy buzia jest bardzo czerwona siwa lub spuchnięta) i czy pacjentki chwalą tą metodę leczenia rumieńców na twarzy? dziękuję

Po zabiegu zamykania naczyń trzeba się liczyć z nasilonym zaczerwienieniem i obrzękiem przez 2-3 dni.