Napady agresji gdy partner jedzie do dzieci z poprzedniego małżeństwa

Straciłam dziecko 2 miesiace temu mój partner ma swoje dzieci z inną kobietą ( była żona ) mam napady agresji złości kiedy do nich jedzie . Częste wybuchy płaczu leżenie i gapienie się w jeden punkt . Brak chęci kontaktowania się z kimś ciągły smutek . Kocham go bardzo mocno i chce normalnie żyć . Nie chce iść do żadnego psychologa cz6 będę sobie mogła z tym poradzić ? Dodam że mam 25 lat i nie chce go stracić

Dzień Dobry Pani,

Strata dziecka jest bardzo bolesnym doświadczeniem emocjonalnym, proszę przyjąć ode mnie wyrazy rozumienia.
Pomimo Pani niechęci, warto byłoby jednak sięgnąć po pomocne dla Pani wsparcie psychologiczne.
Proszę nie pozostawać samej w tej sytuacji i z tą sytuacją.

Z przesłaniem dla Pani tego, co jest Pani teraz najbardziej potrzebne,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605