Napady agresji i kłótnie w narzeczeństwie

Witam, mam pytanie. Wydaje mi się , że z moim narzeczonym jest coś nie tak, często robi mi kłótnie z byle powodu, a później wszystko przekręca tak (łącznie ze słowami) że wychodzi na to że ja jestem winna i robię problemy. Doprowadza mnie tym często do płaczu , po tym jest bardzo "wylewny" uczuciowo. Często stara się bardzo o związek dopiero jak zagrażam mu odejściem, czy z jego psychiką może być coś nie tak ? Niekiedy ma również dziwne napady agresji nie wiadomo z jakiego powodu. Proszę o pomoc

Warto udać się na terapię dla par, aby zrozumieć, dlaczego tak się dzieje, i co zrobić by żyć razem bez męczącej "szarpaniny".

http://www.krakowpsycholog.com.pl/

Witam, Pani narzeczony jest agresywny, często robi Pani kłótnie, za które winą obarcza Panią. Powoduje to u Pani smutek, płacz. Po wszystkim jest bardzo wylewny. Może być Pani zdezorientowana, zaskoczona takim zachowaniem, ponieważ narzeczony funduje Pani huśtawkę emocjonalną. Powodów psychologicznych może być wiele. Rozmawiała Pani z narzeczonym, czy ma wgląd w swoje zachowanie. Proszę skorzystać z konsultacji z psychologiem, zastanowić się, czy są jakieś przesłanki do tego że partner się zmieni, jak długo to trwa, przed Panią poważne decyzje życiowe. Mogą Państwo skorzystać z terapii par lub indywidualnej (https://zip.nfz.gov.pl/GSL/). Pozdrawiam serdecznie