Napady agresji i nerwowość

Witam jestem bardzo nerwowa osoba. Wszystkim sie przejmuje i martwie. Mam napady wybuchowe i lekowe czasami nawet boi sie mnie moja rodzina gdy wpadne w furie nawet moje zdrowie na tym cierpi jak sobie radzic mysle ze mam nerwice i co dalej?

Dzień dobry, nie wiadomo czy ma pani nerwicę. Jeżeli chce pani zmienić swoje zachowanie zachęcam do kontaktu z psychologiem w celu diagnozy pani zachowania, osobowości. Psycholog zaleci dalsze kroki postępowania - być może psychoterapię. Pozdrawiam.

Witam, to co dzieje się z nami emocjonalnie i życiowo, zawsze wiąże się z jakimiś wewnętrznymi napięciami lub stacjami kryzysowymi. Nic Pani nie piszę, od jak dawna ma Pani trudność z wybuchami złości i atakami lęku. Jednak z pewnością jeśli chce Pani coś zmienić, nauczyć się inaczej reagować w momentach złości, aby nie ranić bliskich i opanować swoje lęki, wskazane by było aby skorzystała Pani ze wsparcia psychoterapeutycznego. Psychoterapia jest bardzo skuteczną metodą leczenia stanów lękowych i wybuchów agresji. Samo się to nie zmieni, potrzebna jest Pani świadomość, jak to się zaczyna, czego Pani się obawia, a to może tego może Pani odkryć i poznać na psychoterapii. Pozdrawiam