Napady agresji, krzykliwość u partnera

Witam serdecznie, mam problem bo mój facet mnie obraza ma napady agresji słownej, często krzyczy bez powodu.

Jadwiga Broniś Psycholog, Kielce

Witam. W takiej sytuacji warto zgłosić się do placówki przeciwdziałania przemocy lub do psychologa, psychoterapeuty, gdyż takie zachowania mogą wskazywać na stosowanie przemocy. Nikt nie ma prawa obrażać i krzyczeć ( nawet gdy ma powód ).Pozdrawiam Jadwiga Broniś -psycholog