Napady agresji u 28-latka

mam pytanie zycie uklada mi sie jak kazdemu tylko ze mam napady agresji i to duze w jednej chwili jestem dobry za chwile rozrywam kosze na smieci bo nie chce krzywdzic ludzi walcze z tym od 3 lat ale ile mozna wstydze sie tego i prosze o pomoc jaka kolwiek

Witam. Zachęcam gorąco do kontaktu z psychologiem-psychoterapeutą. Warto popracować nad problemem. Szkodzi Pan przede wszystkim sobie. Proszę nie zwlekać i zadbać o swój komfort.
Pozdrawiam

Jadwiga Broniś Psycholog, Kielce

Witam. Dobrze byłoby zdiagnozować przyczyny takich napadów - jeśli lekarz nie znajdzie źródeł medycznych to może oznaczać przyczyny psychologiczne. Zgłoś się do psychoterapeuty, może na program radzenia sobie ze złością, a nawet na program dla sprawców przemocy- w takich programach dużo miejsca poświęca się na zagadnienia złości, sposobu gromadzenia napięcia i rozładowania napięcia.Jadwiga Broniś- psycholog

Witam serdecznie. Ciężko mi stwierdzić czy jest to zaburzenie na tle emocjonalnym, czy też coś poważniejszego jak choroba psychiczna. Uważam, że niezbędna jest tutaj opinia psychoterapeuty który wgłębi się bezpośrednio w zaistniały problem i odpowie na to podstawowe pytanie. Następnie trzeba będzie dobrać sposób walki z tą przypadłością ;-)

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do siebie na witrynę
http://psychopedagog.eu