Napady bólu i ucisku w klatce piersiowej oraz zawrotów głowy

od kilku dni mam napady bolu -ucisk z lekkim pieczeniem- w klatce piersiowej ,czasami towazysza mu zawroty glowy i uderzenia goraca,trudnosci w oddychaniu i w tym czasie cale cialo przechodzi dreszcz,czy mam sie bac

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Czy bać - może nie , jednak z pewnością nie należy bagatelizować tych objawów. Warto w pierwszej kolejności zgłosić się do swojego lekarza rodzinnego by wykonac podstawowe badania w tym EKG.