Napady bólu w mostku

Witam potrzebuje pomocy mieszkam w holandii od paru lat od mniej więcej roku napadają mnie bóle zarówno samego mostka jak i za mostkiem ból promieniuje pod lewe podbrzeże i czasami w dół do pachwiny jest to tępy ból czasami kłujący , do tego współtowarzyszy odruch wymiotny i kręcenie się w głowie zauważyłem że czasami rano po zjedzeniu ból się nasila czuję się ciągle zle i chce mi się wymiotować dodam gastroskopia ,kolanoskopia, nic nie wykazały ( mam ciągłe uczucie ucisku pod lewymi żebrami )

Renata GrzechociĹska

Wskazana jest wizyta u lekarza rodzinnego, który pokieruje dalszą diagnostyką. Przyczyn bólów w klatce piersiowej jest wiele.