Napady duszności, kłucie w klatce piersiowej

moj syn od pewnego czasu ma napady dusznosci kluje go w klatce piersiowej ma leki caly sie trzesie boi sie jezdzic do pracy co moze byc tego przyczyna

Witam. Opisane objawy mogą być wynikiem zarówno zaburzeń lękowych jak i schorzeń układu krążeniowo-oddechowego. Syn powinien udać się do lekarza POZ który przeprowadzi bezpośrednie badanie.