Napady głodu i ulewanie u 3-tygodniowego dziecka

witam mam 3 tygodniowe dziecko i caly czas je najada sie ulewa sie jej i je dalej ma napady glodu i jest merwowa czy to moze byc cukrzyca u dziecka lub jakas inna choroba prosze o wyczerpujaca odpowiedz

Opisane zachowanie to norma u tak małego dziecka.Jeżeli problem ulewania będzie znaczny( duża ilość pokarmu ) konieczna wizyta i porada lekarza pediatry.

Pozdrawiam i życzę radosnych chwil z maluszkiem