Napady gniewu, płaczliwość, agresja

Witam. Co jakiś czas zdarzają mi się napady gniewu. Głównie większość z nich rozładowuję na moim chłopaku. Napady są krótkie, gwałtowne. Często płaczę, wyzywam i ranię. Oprócz tego zdarzają mi się wybuchy płaczu, które ciężko mi powstrzymać. Występują one głównie na lekcjach (jestem w klasie maturalnej) na których nie mogę czegoś zrozumieć lub gdy się sama uczę. Mam wrażenie, że jestem rozchwiana emocjonalnie. Nie mogę się skupić. Co mogę zrobić by się uspokoić?

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (można też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza