Napady gorąca, uczucie niepokoju oraz zmęczenie

Mam 22l. Męczą mnie: -napady gorąca, kiedy to łapie mnie dziwne poczucie(niepokoju?),ciepło "ściska" mi mózg, ciepło mi w żołądku,a po kilku sek. kiedy mijają te napady odczuwam potrzebę skorzystania z toalety i zmęczenie -problem z zaśnięciem,gdy zasnę śpię długo,mimo to jestem ospała do wieczora -Nie pamiętam kiedy miałam orgazm -Prawie cały czas trzęsące się ręce -Boli mnie kręgosłup -Łatwo robią mi się krwiaki Czy to może być nerwica?Czy może problemy hormonalne?Albo związane z krążeniem?

Wskazana PILNA wizyta u Lekarza, pełna konsultacja neurologiczna z wynikami badań : morfologia, żelazo, TSH, elektrolity: Na, K, Ca, Mg.
Wskazana rozmowa z Psychologiem, warto przemyśleć możliwe przyczyny takiego stanu: problemy osobiste, w domu czy w pracy, obawy, lęki, obniżenie nastroju?
Konieczne regularne posiłki i sen, relaks...

Pozdrawiam