Napady gorąca, zimne poty, mdłości i migrena

Witam,jestem kobietą, mam 25 lat, nigdy na nic przewlekle nie chorowałam, nie jestem alergikiem. Od kilku dni męczą nmnie apady gorąca, zalewają mnie zimnie poty, dostaję silnej migreny i mdłości.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Możliwe iż jest to związane z wahaniami hormonalnymi. Mam tu na myśli zarówno damskie hormony płciowe jak i np hormony tarczycy, które warto skontrolować.