Napady kaszlu, brak gorączki i zimne poty u 73-letniej kobiety

Dzień dobry - mam pytanie odnośnie niezdiagnozowanej choroby mojej mamy. Mama od jakiegoś czasu dość silnie się poci , są to tak zwane zimne poty - przy tym silnie kaszle , są to napady kaszlu - przy tym nie gorączkuje. Mama ma 73 lata nie pali , nie przebywa w miejscach które mogłyby wywoływać kaszel ( kurz , pleśń ) . - pozdrawiam.

Małgorzata Panek

Bez badania nie można określić przyczyny. Powinna udać się do lekarza rodzinnego, który wykona niezbędne badania diagnostyczne.
Pozdrawiam