Napady kołatania serca, duszności i zawroty głowy a nerwica

mam 25 lat, dużo stresów i napięcia od dzieciństwa. Raczej jestem "zdrowa". Miałam robione badania krwi 3 miesiące temu. Wyniki idealne. Parę razy ekg - idealne, gdyż miałam napady kołatania serca i duszności. Lekarze do których trafiałam twierdzili, że to nerwica. Ostatni miesiąc był świetny, zero nerwica, aż mnie dopadło po przeziębieniu ( może za dużo siedziałam w domu). Kręci mi się w głowie, nie mam siły. Czy to na pewno nerwica? Dodam, że dawno nie miałam tego.

Witam, wygląda na to, że w aspekcie medycznym jest Pani przebadana i skonsultowana, pozostaje wykonać diagnozę psychologiczną i po potwierdzeniu hipotezy o zaburzeniach nerwicowych poddać się psychoterapii.Zachęcam.