Napady lękowe i obawy dotyczące związku

Witam jestem po 30 rok temu zareczylem sie i od tej pory mam straszne wschania i obswy ktore mnie przytlaczaja totslnie poprostu rozsypuje sie . Jestesmy ze soba pponad 3 lata .Wczesniej bylem w zwiazku 4 lata ktory mial bsrdzo drastyczny dla mnie koniec zdrada itp zalamalem sie psychicznie i dlugo do siebie dochodzilem jezli wogole do siebie doszedlem.Po tym nieudanym zwiazku analizuje wszystko wszystkich az do przesady mam niekontrolowane napady lekowe z byle powodu chodze do psychologa marne

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

W jakim nurcie pracuje psycholog, do którego pan uczęszcza? W Pana wypadku z pewnoscią przyniesie terapia poznawczo-behawioralna. Proszę zapytać psychologa czy korzysta z metod i technik tego nurtu - jeśli nie, polecam do specjalisty tegoż nurtu się zgłosić. Pana problem polega i opiera się na sposobie myślenia (o sobie, związku, świecie itp) i ten właśnie sposób myślenia wpływa na Pana stan psychofizyczny. Zmiana sposobu myślenia pozwoli uzyskać spokój. Ale należy to zrobić krok po kroku przy wykorzystaniu odpowiednich metod terapeutycznych. Pozdrawiam.