Napady lęku a stosowanie Bioxetin

Witam.Po jakim czasie acyna działać bioxetin?Czy pomoże on na napady lęku,ataki paniki,rozdrażnienie,sennosć i nerwowość.Czy gdy lek zacznie działać ja będę w stanie normalnie funkcjonować????

Pozdrawiam.

Objawy lekowe najlepiej leczy się psychoterapią. Pozwala ona bowiem poradzić sobie z przyczynami zaburzeń, podczas gdy leki mają wpływ tylko na objawy. Zachęcam do podjęcia konsultacji z psychologiem, psychoterapeutą.