Napady lęku i paniki, bóle głowy i zawroty

witam, mam problem :( Od roku mam napady lęku, paniki. Zrobiły mi sie kropki kreski w oczach... jak sie zdenerwuje mam wrazenie ze zemdleje ... Robi mi sie sztywny kark i glowa boli. Mialam robione podstawowe badania, rezonanas glowy, eeg, dopler tetnic szyjnych bylam tez u kardiologa wszystko w normie gdzie sie z tym udac? prosze o pomoc:((

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Proponuję udać się na konsultację do psychiatry. Specjalista po dokładnym przeprowadzeniu wywiadu lekarskiego będzie mógł postawić diagnozę i dobrać odpowiednie postępowanie. Oceni też nasilenie objawów i zdecyduje, jeśli będzie taka potrzeba, o zastosowaniu farmakoterapii, psychoterapii lub obu metod łącznie.