Napady lęku, paniki, męty w oczach

Witam Serdecznie,Mam napady lęku, paniki (od roku) Takie latajace farfocle, męty w oczach (od roku) teraz zaczal sie bol tylu glowy i karku. Pulsujacy i bardzo klujacy... Ucisk glowy praktycznie dzien w dzien. Mialam robione w kwietniu podstawowe badania (cholesterol 220) reszta norma. Niedoczynnosc tarczycy lecze 2 lata. EEG, rezonans magnetyczny glowy, dopler tetnic szyjnych wszystko ok . Okulista OK. A moje pytanie brzmi czy mogl ktos cos pominac? jakiegos guza, tetniaka ?Czy tetniak dajeobja

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza