Napady lęku przed snem i w dzień

Witam ja od ponad 2 miesiecy męcze sie z napadami lękowymi i to przed snem i w dzien.Byłam 3dni temu u psychiatry który wypisał mi leki o nazwie arketis i pramolan ale brałam je 2 dni i bardzo zle sie po nich czułam cały dzien lezałam w łózku, wszystko mi drżało w srodku, serce myslałam ze wyskoczy w głowie strasznie goraco sie robiło, Brak apetytu sie pojawił i kompletna nie chęć do zycia. Prosze o jakams pomoc co moge zrobic zeby wkoncu zaczac zyc normalnie mam 22lata.

Dzień Dobry,
Leki psychiatryczne działają po ok 14 dniach - wtedy powinna Pani ponownie spotkać sią z lekarzem psychiatrą prowadzącym i omówić jak reaguje Pani na leki. Z moich doświadczeń bardzo często skutki uboczne mijają po kolejnych kilku dniach. Serdecznie pozdrawiam, Dorota Szykulska-Paprocka

Dzień dobry!

Proszę ponownie wybrać się do lekarza psychiatry i opowiedzieć o swoich odczuciach, skutkach ubocznych po rozpoczęciu przyjmowania leku. Możliwa jest zmiana leku na inny, zmiana dawki, złagodzenie skutków ubocznych w inny sposób itp. Właściwą drogą leczenia stanów lękowych, obok farmakoterapii, jest również psychoterapia.

Pozdrawiam!

Witaj!
Jeśli leki tak Ciebie podziałały to znaczy ,ze powinnaś wrócić do tego lekarza i poprosic go zmiane leków. Warto zastanowić sie nad terapią krótkoterminową . Pozdrawiam!