Napady niekontrolowanego gniewu, w czasie których nie panuję nad sobą

Mój problem to nerwy, napady niekontrolowanego gniewu w czasie których nie panuję nad sobą. Bardzo często rzucam przedmiotami, wyklinam innych, biję rękami lub głową o ściany żeby dać upust emocjom. Ponad to łapię się nad tym że "szukam" problemu, sama go tworzę. Później leżę sama godzinami i płacze. Nie potrafię się opanować czy nawet ugryźć w język. Czasami drobnostki wywołują u mnie furię... Nie wiem co mam zrobić, żeby ukoić te nerwy.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Witam Panią. Opisane przez Panią zachowania, reakcje w codziennych sytuacjach mogą świadczyć o rozregulowanym układzie nerwowym. Jedną z częstych przyczyn takiego rozregulowania jest przeżycie sytuacji traumatycznej (jednej lub kilku). Specyfiką takiej sytuacji jest nagłe, niespodziewane pojawienie się i siła, która przytłacza osobę doświadczającą takiej sytuacji. W rezultacie pojawia się poczucie przerażenia i bezradności. Jednak w organizmie takiej osoby obecna jest duża ilość energii, która pojawiła się w chwili wystąpienia takiej sytuacji a która to energia nie została rozładowana. Po wydarzeniu traumatycznym ta "uwięziona"" w ciele energia może dawać o sobie znać poprzez objawy, które Pani opisała. Oczywiście to tylko hipoteza, którą może Pani sprawdzić w bezpośrednim kontakcie ze specjalistą. Pozdrawiam Panią
http://piotrantoniak.pl/