Napady obżarstwa a odchudzanie

Witam mam problem . Otóż co chwile przechodze na diete ale jak sobie przypomne o tym to dostaje jakiegoś ataku i jem wszystko co mam pod reka czasami to i pół chleba potrafie zjesc albo cala duża czekolade paczke chipsów itp a potem zdaza mi sie to zwymiotowac wszystko sama prowokuje wymioty. Chce byc szczuplejsza bo strasznie sie czuje w moim ciele wiem ze jakbym schudla to by bylo calkiem inaczej ale te napady mi nie pozwalaja . Coś okropnego powiecie mi co to moze być i jak sobie z tym porad

Najprawdopodobniej to zaburzenia odżywiania. Proszę zgłosić się do psychologa i podjąć psychoterapię. Pozdrawiam